Mācības pieaugušajiem

mac pieaug_logo_2017 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ESF projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 „Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”


2.kārta. NODARBĪBU SARAKSTS “Šūto izstrādājumu izgatavotājs”

2.kārta. ĪSTENOŠANAS GRAFIKS “Šūto izstrādājumu izgatavotājs”

4.kārta. ĪSTENOŠANAS GRAFIKS moduļi “Šūto izstrādājumu izgatavošana ar laikošanu / Šūto izstrādajumu ražosanas tehnoloģija”

 

ES fondu logotipu ansamblis - ESF - krasains

 

 

 

 

 

 

 

Tehnikumā noslēgusies apmācība pieaugušo izglītības projekta 4.kārtas izglītojamajiem

28.02.2020. apliecības par moduļu kopas “Šūto izstrādājumu izgatavošana. Šūto izstrādājumu izgatavošana ar laikošanu” apguvi Daugavpils tehnikumā saņēma 12 izglītojamās. Mācības notika Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārtas ietvaros darbdienu vakaros.

Izglītojamās skolotājas Ņinas Rudzes vadībā Mendeļejeva ielas 1 mācību korpusā apguva šūto izstrādājumu izstrādi no piegrieznes veidošanas līdz gatava tērpa izveidei 365 mācību stundu apjomā.

Informācija par mācībām un projektu pieejama vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv. Pašreiz mācībām pieteikties nevar. Pieteikšanās projekta 5.kārtai tiek plānota 2020.gada pavasarī.

 

2019. gada 9.novembrī Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 2.kārtas ietvaros  kvalifikāciju “Šūto izstrādājumu izgatavotājs” ieguva 12 izglītojamie.

Izglītojamie apguva 960.stundu trešā līmeņa profesionālo tālākizglītības programmu. Mācības notika darbdienu vakaros un sestdienās.  Izglītojamie apguva profesionālos mācību priekšmetus: šūto izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģija, apģērbu konstruēšana, apģērbu modelēšana, tekstilmateriālmācība, šūšanas rūpniecības iekārtas un instrumenti, zīmēšana un kompozīcija, sabiedrības un cilvēka drošība (1.un 2.līm.), Praktiskās mācības šūto izstrādājumu šūšanā, kā arī tika nodrošināta  kvalifikācijas prakse 240 stundu apjomā. Izglītojamie ieguva zināšanas un prasmes izveidot tērpa piegriezni, to modelēt un pašūt izstrādājumu.

No 26.08.2019. līdz 30.08.2019. Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārtas ietvaros  Daugavpils tehnikumā 13 izglītojamie apguva 40 stundu neformālās izglītības programmu “Datu analīze un pārskatu sagatavošana”. No 27.08.2019. 12 izglītojamie apgūst programmu (moduļus) “Šūto izstrādājumu izgatavošana. Šūto izstrādājumu izgatavošana ar laikošanu / Šūto izstrādājumu ražošanas tehnoloģija”. Šie divi moduļi ir sastāvdaļa no tehnikumā īstenojamās profesionālās vidējās izglītības programmas “Tērpu izgatavošanas un stila speciālists”. Izglītojamie apgūst prasmes izgatavot dažādas sarežģītības pakāpes šūto izstrādājumus. Mācības šai grupai noslēgsies 2020.gada martā.

Apmācības notiek projekta  “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001) ietvaros. Projekts piedāvā pieaugušajiem (vecumā virs 25 gadiem), strādājošajiem pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci vai apgūt jaunu profesiju. 90% no mācību maksas sedza projekts, maznodrošinātajiem mācības ir bezmaksas.  Pašreiz iesaistīties apmācībā nav iespējams, taču Daugavpils tehnikums plāno turpināt sadarbību projekta nākošo kārtu īstenošanā un piedāvāt apgūt jaunas programmas. Vairāk informācijas par projektu un turpmākajām apmācībām www.macibaspieaugusajiem.lv .

Projekta koordinatore Daugavpils tehnikumā:  Anda Bernāne, t.: 27741522, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Foto galerija 

 1    2    3

 4    5    6

 8    9    10

11    12    7

14    15   16

17    13    19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par Pieaugušo izglītības projektu

Informācijapar projektu:  www.macibaspieaugusajiem.lv