sem school_logo

 

 

Mūsu skolotāji piedalās uzņēmējdarbības samitā Vīnē

Daugavpils tehnikuma 11 skolotāji piedalījās uzņēmējdarbības samitā Vīnē. Tā galvenā tēma bija veltīta labās prakses piemēru pārņemšanai sabiedrības, biznesa, zinātnes, izglītības un mākslas sadarbībā. 15 radošās darbnīcās tika diskutēts par ilgtspējības saistību ar uzņēmējdarbību Apvienoto Nāciju Organizācijas izvirzīto ilgtspējīgas attīstības mērķu (SDG) kontekstā. Samitā uzstājās mūsu skolotāji Veronika Platkova un Sergejs Bogatkevičs. Līdzdalība šajā pasākumā tika nodrošināta, pateicoties Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta studiju vizītes programmai.

1     2     3

 

 

 

 

1     2     3

 

 

 

 

Nākamā studiju vizīte notiks aprīlī Daugavpils Universitātē.

1     2     3

 

 

 

 

Daugavpils tehnikuma Erasmus+ programmā īstenoto stratēģiskās partnerības projektu „Ilgtspējīga attīstība izglītībā” (Nr. 2015-1-DE02-KA202-002346) līdzfinansē Eiropas Savienība.

“Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapas www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+ un programmas mājaslapā www.erasmusplus.lv.”

Informāciju sagatavoja: Projektu nodaļa