ESF logo_color_2017

 

 

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Skola 2019”

1.-3. martā Rīgā, Starptautiskā izstāžu centrā, norisinājās nozīmīgākais izglītības pasākums Latvijā – starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2019”. Un mūsu audzēkņiem kopā ar skolotāju Antoņinu Minčonoku un pedagogu karjeras konsultantu, pateicoties ESF projektam Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsta vispārējas un profesionālās izglītības iestādes”, izdevās to apmeklēt. Tā bija lieliskā iespēja iepazīties ar atzītākajām un jaunākajām mācību programmām Latvijā un ārvalstīs; parunāties ar izglītības iestāžu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem; uzzināt visu par studiju kredītiem; piedalīties aktivitātēs un konkursos un precizēt savas tālākizglītības plānus.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lielu mūsu audzēkņu interesi izraisīja tehniski bagātas RTU un TSI ekspozīcijas, Novikontas jūras koledžas kuģu simulatori un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas stends ar mūsdienu ieročiem un karavīru ekipējumu.

Audzēkņi pievērsa uzmanību arī dažādām vasaras valodas nometnēm un ārvalstu (Lielbritānijas, Vācijas, Francijas) izglītības iestāžu ekspozīcijām. Ar visiem bija iespēja apspriest gan mācību saturu, gan finansiālus jautājumus, un prieks, ka daudzi mūsu audzēkņi izmantoja šo priekšlikumu.

4   5   6

 

 

 

 

 

Ar īpašu prieku novēroju, ka daži no audzēkņiem interesējās par iespējām apgūt retas un sarežģītas specialitātes.

Izglītības izstāde “Skola” ir ikgadējs pasākums, tāpēc visiem interesentiem, visiem domājošiem par tālākizglītību, jāsaplāno izstādes apmeklēšana nākamajā gadā. Informāciju par izglītības iestādēm Jūs varat atrast bibliotēkā vai pie pedagoga karjeras konsultanta (Strādnieku korpusā, 204.kabinetā).

Informāciju sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Sergejs Bogatkevičs