Svaru bumbu sportisti veiksmīgi sākuši jauno sezonu

Pirmais posms Latvijas kausa izcīņā svaru bumbu celšanā tradicionāli notiek Daugavpilī. Jaunās sezonas atklāšanā 23. februārī pulcējās valsts spēcīgākie svaru bumbas sportisti, kuri cīnījās par 24 medaļu komplektiem junioru, sieviešu un vīriešu ieskaitē. Turnīrā piedalījās arī veterāni.

Vīriešu konkurencē Daugavpils novada atlētiem ir tikai viena zelta medaļa – to izcīnīja Edgars Pavlovskis (-78kg), mūsu pasniedzējs Alfrēds Kokins (-95kg) šajā posmā ieguva sudraba godalgu.

8444   8445   8446

No Daugavpils pārstāvjiem veiksmīgi startēja Valsts tehnikuma audzēknis Antons Oļehno, kurš uzvarēja jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 53 kg, kā arī Aleksandrs Andrejevs – otrā vieta svara kategorijā līdz 85 kg. Savukārt Valsts tehnikuma pārstāvis Armands Tenis vīriešu ieskaitē bija trešais (-105 kg).

Ka arī A. Kokins un J. Kopasovs uzvarēja veterānu konkurencē – pieredzējušie atlēti pārstāvēja Daugavpils novadu.